Od wieków, początek Nowego Roku a konkretnie święto Trzech Króli rozpoczyna okres balów, zabaw i maskarad, czyli karnawał. Najlepszy kostium na bal Jest to najlepszy moment dla wielu imprezowiczów, którzy wręcz z utęsknieniem czekają na ten kilkutygodniowy czas zorganizowanych zabaw, a szczególnie balów przebierańców. Przygotowanie stroju na bal maskowy ma kluczowe znaczenie; po pierwsze — […]

Karnawał to taki czas w roku, który obfituje w zabawy, bale, maskarady i różne głośne zabawy. To okres, w którym niemal każdy chociaż raz stara się dobrze pobawić. Nie inaczej jest też z naszymi dziećmi.

Karnawał to doskonały czas aby przypomnieć sobie czasy swojego dzieciństwa i przebrać się za ulubione postaci. Jednak warto pamiętać, iż na wypożyczanie strojów również możemy zdecydować się w innych porach roku. Zatem dlaczego warto to zrobić?

Bal przebierańców to idealna okazja przywdziania pomysłowego i zabawnego kostiumu, jakim są stroje karnawałowe dla dzieci. Każdy maluch czeka z niecierpliwością na możliwość beztroskiej zabawy, oddaniu się tanecznym rytmom oraz pławieniu się w kolorowych balonikach, konfetti i serpentynie. Jako, że każda z pociech chce się wyróżniać w tym dniu, warto wyposażyć je w oryginalne stroje na karnawał.

Karnawał w pełni. To specyficzny czas w roku, który rządzi się swoimi prawami. Odskocznia od szarej, nudnej rzeczywistości. Możemy, a nawet powinniśmy z niego skorzystać i zaszaleć choć jednej karnawałowej nocy. I nie musimy się ograniczać tylko do eleganckich wieczorków. W karnawale nawet, a może szczególnie, dorosłym wypada zorganizować odjechaną imprezę przebieraną.


Wypożyczania strojów i kostiumów - u nas kupisz taniej niż u konkurencji. Stroje karnawałowe posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - zadzwoń


Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków
wejście od ul.Sienkiewicza 1, zejście po schodkach obok Apteki, stomatologi DENTIST i Antykwariatu (Zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia sklepu.

 mail:sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 9:30-18:00
Sobota: 9:30 - 16:00

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.
Parking od ulicy Sienkiewicza 1

Jak dojechać?

Nowości

wypożyczalnia strojów
Stroje karnawałowe dla dorosłych, stroje karnawałowe dla dzieci w różnych rozmiarach
wypożyczalnia kostiumów
Sprzedajemy stroje, przebrania taniej niż wypożyczysz.​Istnieje możliwość wysyłki na terenie całej Polski koszt kurierem 15 zł.
Wysyłka paczkomatem inpost na terenie całej Polski

tylko 10 zł