U nas kupisz taniej niż wypożyczysz!

stroje na halloween
Halloween to jedno z zagranicznych świąt coraz częściej obchodzonych w Polsce. Jego korzenie sięgają potrzeby zmniejszenia lęku przed śmiercią, dlatego też w tym dniu uczestnicy zabaw przebierają się za najstraszniejsze istoty z zaświatów. Wilkołak, wiedźma, zombie, a może wampir? Grunt to dobry strój na Halloween – nasz sklep i wypożyczalnia strojów oferuje wybór spośród aż 3000 wersji straszniejszego Ciebie, żeby w tę noc nikt zbyt łatwo cię nie poznał.

Stroje na Halloween dla dzieci

Udział dzieci w zabawie może być z pozoru dyskusyjny, jednak to one czerpią największą satysfakcję przy tej okazji. To w końcu niepowtarzalna okazja, żeby bezkarnie napędzić stracha dorosłym! W zbieraniu łakoci pomoże przebranie mrocznej wróżki, ducha albo wilka z wielkimi pazurami. W imponującym kostiumie będzie jeszcze straszniej, a przecież w tę jesienną, ciemną noc straszniej oznacza lepiej! Nasze stroje na Halloween dla dzieci sprawią. że ta noc może zmienić się dla nich w niezapomniany festiwal wyobraźni.

Stroje na Halloween dla dorosłych

Kto powiedział, że tej nocy tylko dzieci mogą pokazać swoje straszliwe oblicze? Dorośli równie dobrze bawią się na imprezach tematycznych. Pamiętaj, że u nas taniej kupisz niż wypożyczysz, dlatego właśnie opłaca się zapoznać z bogatą ofertą sklepu i wybrać dla siebie spośród strojów w różnych rozmiarach i modelach. W naszych strojach na Halloween dla dorosłych każdy może poczuć się jak nie z tego świata i dołączyć do hucznych, nocnych obchodów święta o naprawdę niezwykłym klimacie. Nasze stroje na Halloween dla dorosłych sprawią. że ta noc może zmienić się w niezapomnianą.


Wypożyczania strojów i kostiumów - u nas kupisz taniej niż u konkurencji. Stroje karnawałowe posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - zadzwoń


Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków
wejście od ul.Sienkiewicza 1, zejście po schodkach obok Apteki, stomatologi DENTIST i Antykwariatu (Zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia sklepu.

 mail:sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 9:30-18:00
Sobota: 9:30 - 16:00

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.
Parking od ulicy Sienkiewicza 1

Jak dojechać?

Nowości

wypożyczalnia strojów
Stroje karnawałowe dla dorosłych, stroje karnawałowe dla dzieci w różnych rozmiarach
wypożyczalnia kostiumów
Sprzedajemy stroje, przebrania taniej niż wypożyczysz.​Istnieje możliwość wysyłki na terenie całej Polski koszt kurierem 15 zł.
Wysyłka paczkomatem inpost na terenie całej Polski

tylko 10 zł