Karnawał to idealny czas na balowanie na imprezach i to w ciekawym przebraniu. Jest to świetna okazja do założenia dowolnego stroju, wcielając się w ulubioną postać z TV/książki/mangi. Szeroki wachlarz wyboru sprawia, że mamy ogromne możliwości, jeśli chodzi o karnawałowe przebrania.

Wyjątkowe stroje z okazji imprezy karnawałowej, czyli sposób na modne i ciekawe przebranie

W zależności od naszych indywidualnych preferencji, można postawić na piękną suknię wieczorową i maskę karnawałową lub zaszaleć i założyć rzucające się już z daleka przebranie. Niektórzy nie lubią zwracać na siebie zbyt dużej uwagi, a inni zaś aż proszą się o atencję, zakładając w tym celu stosowny strój. Obecnie bezproblemowo znajdziemy w sklepach gotowe przebrania karnawałowe, dzięki czemu można wcielić się w niemalże każdą znaną postać. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby samodzielnie stworzyć swój wymarzony strój karnawałowy. Internet jest skarbnicą inspiracji i najróżniejszych filmów instruktażowych, dzięki którym możliwe jest stworzenie małego dzieła sztuki. Bardzo ważne jest to, aby maska karnawałowa pasowała do ubioru.

Jeśli nie mamy pomysłu na przebranie karnawałowe, to można sięgnąć po klasyczne rozwiązania w postaci stroju aniołka, kobiety kota, gangstera, króla czy królowej, Batmana, kowboja, policjanta, pielęgniarki, wiedźmy czy wampira. Jeśli zależy nam na wcieleniu się w swoją wymarzoną postać, to najlepszym rozwiązaniem będzie stworzenie stroju karnawałowego od podstaw samodzielnie, co jednak wymaga czasu i zdolności manualnych.

Kontrowersyjnie i kreatywnie

Jeśli zależy nam na wzbudzeniu uwagi swoim strojem, to można postawić na kontrowersyjne przebranie, odsłaniające co nieco ciała. Inną opcją jest sięgnięcie po strój związany z tematem budzącym emocje typu przebranie księdza czy zakonnicy. Ciekawą opcją będzie także dopasowanie swojego kostiumu do przebrania przyjaciół, które będą się nawzajem uzupełniać. Niezwykle ważne jest jednak to, aby stój był dobrze dopasowany i wygodny. Ponadto stój powinien być dostosowany do imprezy. Podczas karnawałowych imprez zawsze sprawdzają się stroje z koronkami, cekinami, welurem i aksamitem oraz klasyczna mała czarna.


Zapraszamy OD WTORKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

WTOREK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 14.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader