Stroje na mikołaja

Koniec roku to okres, który kojarzy nam się wszystkim z wyjątkowymi, pełnymi magii Świętami Bożego Narodzenia. Poczynając już od początku grudnia kiedy to podczas Mikołajek obdarowujemy siebie nawzajem prezentami, tak po samego Sylwestra można spotkać wszędzie postacie Świętego Mikołaja, Elfów, Śnieżynek i zaprzęgi reniferów. Stroje Bożonarodzeniowe to także stroje świętych, potrzebne do odtworzenia scenerii betlejemskiej szopki. U nas czekają stroje specjalnie dla Ciebie. Mamy stroje świąteczne dla dzieci oraz stroje dla dorosłych. Nie ważne kim jesteś, spotkanie z Mikołajem, dzięki naszym strojom będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Mikołaj, Śnieżynka, Elfy – wybierz przebranie dla siebie! 🎅 🤶 🧝

Przygotowaliśmy specjalną świąteczną ofertę unikalnych przebrań. U nas zaopatrzą się rodzice przygotowujący swoje pociechy na spotkanie z brodatym Mikołajem oraz Ci, którzy sami chcą się przebrać za postać ze świątecznego zaprzęgu. Największą popularnością cieszą się strój Mikołaja, strój Śnieżynki oraz strój Elfa, które są wykorzystywane bardzo często w celach komercyjnych.

Stroje Świąteczne dla dzieci i dla dorosłych zadowolą każdego. Mamy wiele wariantów przebrań zarówno dla Pań jak i dla Panów. Dla kobiet i małych dziewczynek polecamy stroje śnieżynek i stroje aniołków. Te białe sukienki dodadzą uroku i lekkości każdej damie, a wyszywane futerkiem podkreślą zimowy klimat świąt. Większość z nich ma dodatkowe detale w kolorze złotym, które najlepiej oddają klimat świąt. Dla nieco bardziej odważniejszych kobiet polecamy kuse stroje Mikołajek. W ofercie kilka różnych modeli krótkich sukienek, lekko rozkloszowanych oczywiście w kolorze czerwonym, wyszywanych białym futerkiem. Większość z nich otrzymasz od nas z czapką Świętego Mikołaja! Taka sukienka Mikołajki to doskonały pomysł na świąteczne party w gronie przyjaciół.

Nie zapomnieliśmy również o Panach. To właśnie dla nich najbardziej odpowiednim strojem, z okazji Świąt Bożego Narodzenia będzie strój Świętego Mikołaja lub Elfa. Przebranie Świętego Mikołaja i dobrze wyposażony worek z prezentami to gwarancja, że każdy kogo spotkasz na swojej drodze będzie chciał się z Tobą zaprzyjaźnić. Na Twój widok oszaleją wszystkie dzieci, a każde z nich będzie chciało zrobić sobie z Tobą pamiątkową fotografię.

Stroje Bożonarodzeniowe dla dzieci

Mamy również specjalną ofertę dla najmłodszych. Stroje Bożonarodzeniowe i stroje na Mikołajki można wykorzystać podczas Jasełek na szkolnej estradzie lub podczas balu karnawałowego, który odbywa się zaraz po okresie świątecznym. Nasze stroje świąteczne dla dzieci takie jak stroje elfów i reniferów, stroje bałwanków i śnieżynek sprawdzają się przez cały okres zimowy od grudnia aż po koniec stycznia.

Kostiumy na Boże Narodzenie pozwolą każdemu ubrać się tak jak wyobrażał to sobie przez cały rok. Żadne Jasełka i akcje promocyjne w centrach handlowych nie będą problemem, ponieważ każdemu uczestnikowi imprezy zagwarantuje oryginalny strój. W tak dobrze dobranym stroju, szeroki uśmiech samoistnie wymaluje się na Twojej buzi. Najmłodsi poczują się jak zawodowi aktorzy i oddadzą beztroskiej zabawie, a dorośli z miłą chęcią dołączą do radosnej ekipy rozbrykanych elfów!

Zobacz nasze wszystkie stroje na Mikołaja


Zapraszamy OD WTORKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

WTOREK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 14.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader