Stroje na Bal wszystkich Świętych

Stroje na Bal wszystkich Świętych

Bal Wszystkich Świętych to wspaniała alternatywa dla Haloween, podczas którego najmłodsi i dorośli wybierają dla siebie stroje świętych zamiast strasznych i przerażających kostiumów. Jak w piosence Arki Noego „każdy Święty jest zawsze uśmiechnięty” tak samo w naszej wypożyczalni, każdy kto zdecyduje się na strój świętego wyjdzie stąd z szerokim uśmiechem. Niebiańskie party rozpoczynające się 31 października zawładnie tego roku wieloma szkołami, przedszkolami ale też klasztorami, w których często organizuje się prywatki dla dorosłych chrześcijan. W tym dniu warto wybrać dla siebie przebranie świętego. Wypożyczalnia strojów w Krakowie to doskonałe miejsce, którego oferta zachwyci Cię i pozwoli wybrać strój doskonały na Bal Wszystkich Świętych.

Przebrania na bal wszystkich Świętych dla dzieci

Bal Wszystkich Świętych to doskonały sposób by bliżej przyjrzeć się życiu świętych i poznać ich życiorysy. Najlepiej zrobić to poprzez wspólną zabawę z innymi osobami. Jeśli szukasz przebrania dla dziecka to polecamy Ci szczególnie stroje biblijne. Wszystkim dziewczynkom spodobają się stroje Aniołków. W białej sukience każda z nich będzie wyglądała słodko i uroczo. Stroje anielskie jakie prezentuje nasza Wypożyczalnia strojów w Krakowie to białe sukienki i suknie ze skrzydłami. Każda z sukienek ma ozdoby takie jak falbanki, złote obszycia oraz dziewczęce koronki. Często do takiej sukni dołączamy na głowę złotą aureolę. Wykorzystaj chęci swojej pociechy do włożenia biblijnego stroju i zaproponuj jej białą sukienkę. Dla małych chłopców również mamy stroje aniołów. To białe, długie szaty o prostym kroju. Strój Anioła dla chłopca jest długi do samej ziemi i ma proste, lekko rozkloszowane rękawy. Możesz założyć do niego sandały rzymianki lub białe, zwykłe buty.

Wypożyczalnia strojów w Krakowie to miejsce, w którym znajdziesz także stroje, które są niezastąpione podczas szopki noworocznej i jednocześnie doskonale sprawdzają się jako strój na bal Wszystkich Świętych. Najpiękniejszym i najważniejszym z nich jest strój Maryi czyli biało-niebieska szata z chustą osłaniającą włosy. Każda z dziewczynek zafascynowana historią najważniejszej kobiety w Piśmie Świętym może włożyć jej przebranie i dumnie prezentować tę postać na balu. Dla chłopców polecamy natomiast strój Józefa, który miał za zadanie opiekować się nie tylko swoją żoną ale także małym Jezuskiem. Każdy mały mężczyzna zakładając ten ważny strój poczuje się odpowiedzialny za porządek na całym balu.

Stroje na Bal Wszystkich Świętych to również przebrania pastuszków, stroje wielkich Królów którzy przybywali do stajenki z darami, a nawet kostium papieża. Dzięki naszemu szerokiemu wachlarzowi strojów balowych każdy będzie z uśmiechem na ustach śpiewał pieśni pochwalne o świętych i jeszcze lepiej zapozna się z ich historią. Twoje dziecko chętnie dołączy do wszystkich zabaw na parkiecie i zaprezentuje się z najlepszej strony. Warto zatem, by jeszcze przed balem każdy maluch poznał życiorys postaci, za którą zdecydował się przebrać. Zajrzyj do wypożyczalni strojów w Krakowie, ponieważ wymarzone przebranie Twojej pociechy już tu na nią czeka. Bal Wszystkich Świętych uwielbiany przez przedszkolaki to świetna okazja by małego rozrabiakę choć na chwilę przemienić w grzecznego Aniołka.


Wypożyczania strojów i kostiumów - u nas kupisz taniej niż u konkurencji. Stroje karnawałowe posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - zadzwoń


Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok Apteki, stomatologi DENTIST i Antykwariatu (Zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia sklepu.

 mail:sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 9:30-18:00
Sobota: 9:30 - 16:00

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

wypożyczalnia kostiumów
Nasza Wypożyczalnia Strojów posiada ponad 3500 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW


preloader