Stroje na Jasełka

stroje na jasełkaOkres świąt Bożego Narodzenia w szkole, wiąże się często z wystawianiem przez uczniów spektakli jasełkowych. Jest to dla dzieci duże wydarzenie, ponieważ oprócz magii przeżywania świąt i oczekiwania na prezenty, mają możliwość wystawienia przedstawienia dla rodziców. Regularne uczestnictwo w próbach, nauka kwestii to dla najmłodszych nie lada przeżycie. Rodzice równie mocno uczestniczą w tym przedsięwzięciu, pomagają swoim pociechom w nauce kwestii, ćwiczą z nimi dialogi i oczywiście są odpowiedzialni za idealne przebranie dla dziecka.

Jak wybrać strój na jasełka?

Stroje na jasełka są bardzo różne, mogą być mniej lub bardziej skomplikowane, znacznie łatwiej jest przygotować strój aniołka niż przykładowo króla Baltazara. Dzieciom bardzo zależy na tym, aby strój na jasełka był najfajniejszy i nie przyniósł im wstydu. Często zdarza się, że rodzice sami chcą uszyć taki rekwizyt, niestety kończy się to z różnym skutkiem. Aby nie zawieźć naszych pociech najlepiej jest zakupić lub wypożyczyć odpowiedni kostium. Na rynku jest wiele firm produkujących piękne przebrania, które z pewnością zadowolą nasze pociechy. Przebrania na jasełka są bardzo popularne, jednak ich ceny mogą być wygórowane, a chcąc wypożyczyć przebranie zapłacimy niższą cenę, jak gdybyśmy kupili nowe. Wypożyczenie takiego stroju jest znacznie łatwiejsze i tańsze w wypożyczalniach. Stroje na jasełka są często wykorzystane tylko jednorazowo na przedstawieniu, więc możne je odkupić w stanie idealny i bez żadnych wad czy defektów.

Kompletne stroje na jasełka

Nikt nie chce sprawić zawodu swojemu dziecku więc zdecydowanie polecam zakup takiego kostiumu, nowego czy używanego. Mamy wtedy pewność, że rekwizyt posłuży dziecku dłużej, może być też wykorzystany na inne okazje jak kolędowanie czy bal przebierańców. Kostiumy na jasełka możemy kupić spośród szerokiej oferty dostępnych na rynku. Z pewnością dziecko będzie zachwycone, jeśli samo będzie mogło wybrać swój strój na jasełka, a my ze spokojem ducha wypuścimy je na przedstawienie.

Duży wybór strojów na Jasełka w różnych rozmiarach:

 


Wypożyczania strojów i kostiumów - u nas kupisz taniej niż u konkurencji. Stroje karnawałowe posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - zadzwoń


Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.Sienkiewicza 1, zejście po schodkach obok Apteki, stomatologi DENTIST i Antykwariatu (Zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia sklepu.

 mail:sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 9:30-18:00
Sobota: 9:30 - 16:00

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

wypożyczalnia kostiumów
Sprzedajemy stroje, przebrania taniej niż wypożyczysz.​Istnieje możliwość wysyłki na terenie całej Polski koszt kurierem 15 zł.
Wysyłka paczkomatem inpost na terenie całej Polski

tylko 10 zł


preloader