Stroje Karnawałowe dla dzieci i dorosłych

STROJE KARNAWAŁOWE – U nas kupisz taniej niż wypożyczysz!

Karnawał w pełni, a Wy nie macie strojów? Jeśli tak, to dobrze trafiliście, gdyż w naszej wypożyczalni będziecie mogli odnaleźć takie kreacje, które uczynią każdą imprezę niezapomnianą zarówno dla Was, jak i Waszych znajomych.

Stroje karnawałowe do wypożyczenia w Krakowie

Mamy wiele okazji w roku, które skłaniają nas do zabawy. Tak naprawdę nie musimy czekać aż do karnawału, aby bawić się na przebieranych imprezach. Do Polski przywędrował trend, który sprawia, że coraz więcej osób, zamiast urządzać zwykłe przyjęcia, decyduje się na dodanie im interesującego charakteru. Dziś nie jest już problemem organizacja imprez tematycznych utrzymanych w klimacie lat ’80, ’90, czy też z dwudziestolecia międzywojennego. Swoje wymarzone imprezy mogą urządzać również ci, którzy zawsze pragnęli wcielić się w ulubione postacie ze znanych filmów, jak np. Star Wars, Władca Pierścienie, czy Piraci z Karaibów. Zabawa z przebraniami jest nie tylko bardziej ciekawa, ale również pozwala na przeniesienie do alternatywnego świata, w którym to goście mogą zapomnieć o swoich codziennych troskach. Wypożyczalnia strojów oferuje możliwość wypożyczenia kostiumów zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych.

Stroje karnawałowe dla dzieci

Ulubiona postać z bajki, czy też ukochane zwierzątko? Możliwości na wybór stroju karnawałowego dla dziecka jest znacznie więcej. Karnawałowe bale dla dzieci to idealny pretekst do tego, aby zrealizować marzenia swojej pociechy i stała się ona lub on swoim ulubionym bajkowym bohaterem.

Stroje karnawałowe dla dorosłych

Wybór strojów karnawałowych dla dorosłych jest wprost ogromny. W zależności od tego, na jaki rodzaj przyjęcia się wybieramy, możemy wybierać spośród kostiumów, które nawiązują do klimatu ulubionych uniwersów, są humorystycznym przedstawieniem niektórych zawodów lub też pozwalają nam się wcielić w ulubione postacie. Możliwości jest naprawdę wiele, a znalezienie odpowiedniego stroju na imprezę karnawałową (i nie tylko) jest prawdziwą frajdą.


Wypożyczania strojów i kostiumów - u nas kupisz taniej niż u konkurencji. Stroje karnawałowe posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - zadzwoń


Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.Sienkiewicza 1, zejście po schodkach obok Apteki, stomatologi DENTIST i Antykwariatu (Zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia sklepu.

 mail:sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 9:30-18:00
Sobota: 9:30 - 16:00

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

wypożyczalnia kostiumów
Sprzedajemy stroje, przebrania taniej niż wypożyczysz.​Istnieje możliwość wysyłki na terenie całej Polski koszt kurierem 15 zł.
Wysyłka paczkomatem inpost na terenie całej Polski

tylko 10 zł


preloader