Stroje i przebrania na Juwenalia

Juwenalia to obchodzone od dziesiątków lat, coroczne święto studentów. Tradycje jego fetowania sięgają czasów pierwszych lat Akademii Krakowskiej i panowania na polskim tronie dynastii Jagiellońskiej. Już wtedy jednym z głównych panujących zwyczajów były przywdziewanie przez żaków przebrania na Juwenalia. Mniej lub bardziej pomysłowe, miały za zadanie wprowadzenie nieco wariacji, w skostniałe akademickie życie.

Ta wspaniała tradycja i rozrywka zachowała się do czasów dzisiejszych. i kultywowana jest zazwyczaj na przełomie maja i czerwca. Bez względu na to, w którym z ośrodków akademickich odbywają się zabawa jeden jej element jest stały – stroje na Juwenalia.

Juwenaliowe stroje i przebrania

Drodzy studenci! W ofercie naszego sklepu znajdziecie to czego szukacie w tym zakresie – stroje i przebrania na Juwenalia, które pozwolą zabłysnąć w studenckim towarzystwie i doskonale się bawić przez cały czas trwania imprezy.

Masz ochotę przebrać się za kosmonautę? Proszę bardzo. Mamy u siebie na juwenalia stroje kosmonauty! A może lepszym pomysłem byłoby przywdzianie szat niezwykle lubianych w naszym kraju stróżów prawa? Nie ma problemu. Wybierz odpowiedni produkt z naszej oferty i już za kilka dni cieszyć się z możliwości paradowania w wybranym przez siebie stylu.

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór strojów, przebrań, kostiumów i innych tego typu produktów dla kobiet i mężczyzn. Możesz wybrać także drobniejsze propozycje przebrań, takie jak maski, śmieszne okulary, peruki i wiele innych, sympatycznych gadżetów. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Wypożycz strój!

Nie czekaj, zapoznaj się bliżej z naszym asortymentem, już teraz bądź gotowy na juwenaliowy czas – nasza wypożyczalnia Ci w tym pomoże. W końcu to już niedługo, prawda? Skontaktuj się z nami. Razem wybierzemy przebranie dopasowane do Twojego gustu. Dzięki setkom dostępnym propozycjom możemy zagwarantować zadowolenie każdego klienta.

Fantastyczne stroje na juwenalia

Czasy studenckie to niemal dla każdego piękne wspomnienia. Również juwenalia i imprezy z nimi związane. Jeśli zatem chcesz w przyszłości wspominać okres studiów tak miło jak Twoi rodzice i starsi znajomi, to nie marnuj czasu! Wykorzystaj szansę i kiedy jest na to czas, postaw na super zabawę na juwenaliach! Nie wahaj się ani przez chwilę! Zbieraj znajomych i uderzajcie razem na juwenalia, gdzie studenci świetnie się bawią. Oczywiście przygotujcie się odpowiednio. Zamówcie u nas przebrania postaci z bajek, filmów i innych ciekawych propozycji i baw się dobrze podczas koncertów i imprez towarzyszących.

Zobacz galerię naszych strojów na Juwenalia

 

Zapraszamy OD WTORKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

WTOREK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 14.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader