Kraków to piękne miasto Polski ze znanymi na cały świat zabytkami. Miasto to ma jednak pewną drugą stronę – otóż jego mieszkańcy doskonale wiedzą, jak się bawić oraz chętnie spędzają czas ze sobą! 

Wyjątkowe imprezy

Jak to wszystko dokładniej wygląda? Otóż organizowane są tutaj wyjątkowe imprezy. Jednym z najlepszych pomysłów oczywiście są imprezy tematyczne, kiedy to wybieramy jeden wiodący temat imprezy, dostosowujemy muzykę, serwowane przekąski, rodzaje drinków.

Jak wygląda impreza tematyczna?

No dobrze, ale jak w zasadzie wygląda taka impreza? Wyobraźmy sobie, że tematem przewodnim jest amerykańskie highschool. Wówczas dziewczyny przebierają się za cheerliderki, panowie brylują w uroczych strojach członków drużyny baseball, w tle leci Britney Spears itp.

Pomysły na imprezę tematyczną

Jaki może być temat takich imprez? Praktycznie każdy, jaki tylko sobie wymyślimy! Możemy zrobić imprezę w stylu lat 60, dwudziestolecia międzywojennego, epoki dinozaurów, jakiegoś filmu, FBI. Pomysłów jest naprawdę wiele, ważne jednak, aby każdy mniej więcej chociaż był obeznany w temacie. Jeśli bowiem zrobimy imprezę na modłę filmu, którego nikt oprócz nas nie zna, to może być dość drętwo. Problem pojawia się jeszcze też, kiedy naszym uczestnikom imprezy nie chce się przebrać…

Skąd wziąć kostiumy?

No właśnie – niektórzy z nas mają całkiem sporą szafę, inni zaś nie bardzo. Też skomponowanie jakichś strojów np. z dwudziestolecia międzywojennego będzie prostsze niż wykombinowanie stroju na imprezę rodem z baśni polskich albo z Pana Tadeusza. Z drugiej jednak strony takie absurdalne imprezy najlepiej się wspomina – kiedy mogliśmy przebrać się za Borutę, szlachcica, kapitana i wczuć się na chwilę w kogoś zupełnie innego.

Dlatego też powstało takie miejsce, jak wypożyczalnia kostiumów Kraków. Wbrew powszechnym obawom, takie wypożyczenie stroju wcale nie jest kosztowną sprawą, co więcej są specjalne zniżki, jeśli więcej osób wypożycza naraz stroje. Oszczędzamy zatem tak naprawdę bardzo dużo czasu, kiedy zamiast usiłować wykombinować strój, stresować się tym, denerwować, możemy rozpocząć imprezę od spotkania się w wypożyczalni i wybraniu wspólnie kostiumów. Przy okazji na pewno wszyscy się uśmieją!


Zapraszamy OD WTORKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

WTOREK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 14.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader