Zastanawiasz się jak przebrać się na ostatki? Mamy dla Ciebie stroje karnawałowe i przebrania, które możesz wykorzystać na imprezę, jaką tylko chcesz!

Niezależnie od przewodniego motywu imprezy, nasze pomysły na przebrania dla dzieci i dorosłych okażą się idealne na kilka różnych okazji. Zaskocz znajomych  i wybierz dla siebie strój, jaki chcesz, taki który będzie odzwierciedlał Twój charakter i podkreślał atuty.

Stroje bajkowe to idealne przebrania karnawałowe dla dzieci, podobnie jak stroje zwierząt i owoców. Karnawał to najlepsza okazja, by spełnić marzenia dzieci. Dla dziewczynki doskonała okaże się sukienka z bajki o Kopciuszki, a dla chłopca elegancki frak.

Szeroki wachlarz dostępnych strojów i przebrań, to pewność, że to właśnie u nas znajduje się Twoje wymarzone przebranie. Najmodniejsze w tym sezonie stroje i przebrania karnawałowe to: kostium Spidermana, Wonderwoman, Ninja i wiele innych kostiumów!

Mamy również coś specjalnego na niezwykle popularne w tym okresie imprezy w stylu lat 80. I 90. Kobiety zachwyci sukienka w stylu retro z ozdobną falbaną, a mężczyzn kostium dresa z osiedla. W naszej wypożyczalni czekają na Ciebie również niezbędne akcesoria, które pomogą stworzyć kreację, o której od dawna marzysz!

 

Strój Wonder Woman  Strój Spiderman  Strój Ninja  Strój KopciuszkaStrój Dresa PRL  Strój Arbuza


Zapraszamy OD WTORKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

WTOREK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 14.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader