Karnawał to taki czas w roku, który obfituje w zabawy, bale, maskarady i różne głośne zabawy. To okres, w którym niemal każdy chociaż raz stara się dobrze pobawić. Nie inaczej jest też z naszymi dziećmi.
Karnawał kojarzony jest z głównie z imprezami, balami i tańcami. W tym czasie szkoły zazwyczaj organizują dla swoich najmłodszych uczniów popularne bale przebierańców. Dla naszych małych milusińskich są to przeważnie świetne zabawy, ale to na naszej głowie często ląduje problem zorganizowania odpowiedniego stroju dla naszej pociechy.

Stroje karnawałowe dla dzieci, to przebrania, dzięki którym nasz maluch będzie mógł wystąpić na balu jako superbohater, wróżka, bohater z kreskówki czy znana postać z serialu. Dzieciom zależy na ciekawym, oryginalnym i ładnym stroju.

Rodzice maluchów wybierających się na bal przebierańców często korzystają z popularnych wypożyczalni strojów karnawałowych. Takie rozwiązanie pozwala w miarę szybko znaleźć odpowiedni strój karnawałowy dla dziecka za niewielkie pieniądze.

Alternatywnym rozwiązaniem jest kupno stroju karnawałowego. Sklepy z odzieżą dziecięcą mają w swojej ofercie szeroki wybór strojów karnawałowych dla dzieci. Dzięki temu można znaleźć strój karnawałowy dla dziecka odnoszący się do praktycznie każdej postaci z ulubionej książki, bajki, filmu, komiksu, a nawet gry komputerowej.

Zakup stroju karnawałowego niesie ze sobą kilka zalet. Własny strój będzie zawsze pod ręką, a żadne inne dziecko poza naszym nie będzie go nosiło. Ponadto sami będziemy o niego dbać, co może zdecydowanie wydłużyć jego okres przydatności. Własny strój karnawałowy dla dziecka można dowolnie zmodyfikować, co sprawi, że nasz maluch będzie miał jedyne w swoim rodzaju przebranie.


Wypożyczania strojów i kostiumów - u nas kupisz taniej niż u konkurencji. Stroje karnawałowe posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - zadzwoń


Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.Sienkiewicza 1, zejście po schodkach obok Apteki, stomatologi DENTIST i Antykwariatu (Zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia sklepu.

 mail:sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 9:30-18:00
Sobota: 9:30 - 16:00

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

wypożyczalnia kostiumów
Sprzedajemy stroje, przebrania taniej niż wypożyczysz.​Istnieje możliwość wysyłki na terenie całej Polski koszt kurierem 15 zł.
Wysyłka paczkomatem inpost na terenie całej Polski

tylko 10 zł


preloader