Karnawał jest czasem szalonej zabawy nie tylko dla dorosłych – wiele imprez jest też organizowanych dla dzieci, zwłaszcza w okolicach ferii zimowych. Jaki kostium przygotować na bal tej zimy, aby spodobał się on naszemu dziecku? Wiele interesujących inspiracji będzie mogła nam zaoferować wypożyczalnia kostiumów Kraków. Wybieranie kostiumu na bal karnawałowy może być ogromną frajdą zarówno dla rodzica jak i dla dziecka – warto więc spróbować zrobić to razem!

Każda dziewczynka chciałaby zostać księżniczką, czyli o najbardziej oczywistym kostiumie karnawałowym

To chyba najpopularniejszy rodzaj przebrania, a co za tym idzie trzeba się liczyć z tym, że na takim balu pojawi się więcej niż jedna księżniczka. To jednak nie przeszkadza w tym, aby się świetnie bawić! Podążając za zimową scenerią, z pewnością każdej dziewczynce przypadnie do gustu strój Królowej Śniegu. W skład takiego stroju przede wszystkim wchodzi przepiękna, niebieska, biała lub srebrna sukienka. Jest to takie przebranie, w którym każda dziewczynka będzie się dobrze czuła, a przy okazji może to być spełnienie marzeń o tym, aby móc poczuć się jak jedyna w swoim rodzaju królowa z bajki. 
Jednakże, nie tylko Królowa Śniegu jest ciekawą propozycją dla dziewczynki. Tak naprawdę można też podążyć za tematyką postaci z bajek wybierając królewnę Śnieżkę, Kopciuszka, a nawet Roszponkę. Ciekawą kategorię stanowią także przebrania księżniczek nie tych bajkowych, ale tych średniowiecznych, a więc znacznie bardziej rzeczywistych. 

A może jakieś zwierzątko? Czemu nie!

Idealnym przebraniem dla dziewczynki może być też wybranie kostiumu biedronki, pszczółki lub też myszki. Taki kostium może obejmować zarówno spódniczkę, bluzkę jak i dodatkową maskę na twarz, która pozwoli upodobnić się do danego zwierzątka. Wypożyczając kostium możemy kierować się upodobaniami naszego malucha i wybrać zwierzątko, które naprawdę lubi i za które chętnie będzie się chciało przebrać. Decydując się na wypożyczenie danego modelu zwróćmy także uwagę na to, czy jest to strój wygodny do noszenia – nawet najpiękniejszy kostium w sytuacji, kiedy będzie sprawiał dziecku kłopoty nie będzie dla niego niczym przyjemnym. 

Stroje karnawałowe dla superbohaterki

To tak naprawdę kolejna kategoria strojów dedykowanych dziewczynkom, gdzie można znaleźć wiele ciekawych wariantów kostiumów, ale najlepiej, aby nasze dziecko przebrało się za postać, którą najbardziej lubi i którą zna z filmów i bajek. Wśród ciekawszych kostiumów można znaleźć strój Supergirl, Pocahontas, Wonder Woman, Kobietę Kot czy też przebranie z Power Rangers. W takim stroju również można poczuć się wyjątkowo.


Zapraszamy OD WTORKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

WTOREK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 14.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader