Dzieci uwielbiają przebieranki. Chyba każda mama przynajmniej raz w życiu widziała na własne oczy, jak jej malutka córeczka przymierzała wysokie szpilki, albo zrobiła sobie swój pierwszy makijaż, wcześniej dobierając się do maminej kosmetyczki. Takie sytuacje bywają wspominane z rozrzewnieniem przez wszystkich rodziców. Nie dziwi zatem fakt, że dzieci wprost uwielbiają wszelkiego rodzaju imprezy, na które trzeba się przebrać.

Na jakie okazje przydają się przebrania dla dzieci

Zaradne mamy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wcześniej czy później ich dziecko będzie uczestniczyło w przebieranej imprezie. Zwykle zaczyna się już w żłobku, natomiast jeżeli na tym etapie dziecko nie brało udziału w takich kinderbalach, z pewnością doświadczy tego w przedszkolu. Okres szkoły podstawowej to przynajmniej jedna taka przebierana impreza w roku szkolnym. Dlatego właśnie warto wiedzieć, gdzie w mieście jest dobra wypożyczalnia strojów, aby udać się tam w potrzebie.

Dziecięce kinderbale w przedszkolu i szkole

W przedszkolu i w szkole jest wiele okazji, na które przydają się piękne przebrania. To może być wieczór Andrzejkowy, bal przebierańców w okresie karnawału, szkolna impreza na ostatki, różnego rodzaju akademie, na które dzieci muszą się przebrać, bo grają w przedstawieniu. Czasami przebrania są wspólnie wykonywane na lekcjach, częściej jednak muszą się o nie zatroszczyć rodzice. Chyba nikomu nie trzeba wspominać, że swoisty wyścig i rywalizacja o to, które dziecko będzie prezentować się najlepiej, pojawia się już od początku szkoły podstawowej.

Prywatne imprezy

Poza tym wszystkim, co dzieje się w szkole czy przedszkolu, wielu rodziców organizuje dla swoich dzieci różnego rodzaju przebierane imprezy. Oczywiście najczęściej są one związane z obchodzeniem urodzin, jednak wbrew pozorom są też inne okazje. Niektórzy rodzice wyprawiają kinderbal w ogrodzie z okazji rozpoczęcia wakacji, inni tak hucznie chcą uświetnić ich zakończenie. Bardzo często zaproszone dzieciaki są wtedy zachęcane do tego, aby przyjść w pięknym przebraniu. Okazuje się zatem, że okazji do założenia stroju Batmana albo pirata, księżniczki lub wróżki, będzie więcej.


Zapraszamy OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 15.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader