Wieczór panieński i kawalerski to bardzo ważny moment, ponieważ jest to ostatnia impreza, w której bierzesz udział w stanie wolnym

 


stroje na wieczór panieński i kawalerski
 

 

Zatem konieczna jest dobra zabawa, aby ten wieczór był niezapomnianym przeżyciem. Doskonałym sposobem na uświetnienie tego przyjęcia jest wybranie motywu przewodniego imprezy. Im ciekawszy on będzie, tym lepiej się będziecie bawić. Najlepszym sposobem na podkreślenie tego motywu jest zaproponowanie uczestnikom imprezy, aby się zgodnie z nim przebrali.

 

Najlepsze pomysły na przebrania

 

  1. Ulubiona postać

To popularny pomysł, który nie jest żadną nowością, ale za każdym razem sprawdza się równie świetnie. Zarządź, aby każdy przebrał się za swoją ulubioną postać z filmu, bajki, gry lub książki. Podczas imprezy można zorganizować konkurs na najlepsze przebranie, ponieważ różnorodność będzie na pewno ogromna. Jeśli nie chcesz wydawać fortuny na strój, zapraszamy do naszej wypożyczalni kostiumów. W kategorii znanych postaci możemy zaproponować klasyki, takie jak strój batmana/batmanki, avatar, czerwony kapturek, Darth Vader, Pikachu oraz wiele innych.

 

  1. To były czasy

Kolejnym sprawdzonym pomysłem jest wybór motywu tematycznego uwzględniającego daną epokę. Dowolność jest tutaj ogromna, ponieważ, w każdej epoce była inna moda, która jest obecnie dla nas równie ciekawa. Możesz wybrać motyw średniowiecza i spodziewać się księżniczek, rycerzy oraz mieszczan i chłopów. Ciekawą opcją jest również motyw epoki bliższej nam, na przykład PRL. Sam zadecyduj, która opcja będzie Cię bardziej bawić. Niezależnie, co wybierzesz, w naszej wypożyczalni strojów dla dorosłych znajdziesz szeroki wybór strojów nawiązujących do różnych epok.

 

  1. Wszyscy święci

Ciekawą opcją jest również wybór dress codu związanego z osobami duchownymi, sprawdzi się on jednak tylko, jeśli Ty i Twoi goście macie dystans do spraw religijnych. Wtedy dobra zabawa jest gwarantowana. Skąd jednak wziąć taki strój? My chętnie służymy pomocą. W naszej wypożyczalni kostiumów możemy zaproponować Ci stroje zakonnicy w różnej wersji, przebrania mnicha, księdza, bądź biskupa. Taki motyw to świetna metafora tego, że wkraczasz w nowe życie, w którym będziesz musiał wyrzec się wielu swoich dotychczasowych grzeszków, przynajmniej teoretycznie.

 

Wymienione pomysły, to tylko kilka propozycji z całego mnóstwa możliwości. Jeśli nadal szukasz idealnego motywu, puść wodze fantazji i pamiętaj, że wybór jest praktycznie nieograniczony!

 


Zapraszamy OD WTORKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

WTOREK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 14.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader