Karnawał w pełni. To specyficzny czas w roku, który rządzi się swoimi prawami. Odskocznia od szarej, nudnej rzeczywistości. Możemy, a nawet powinniśmy z niego skorzystać i zaszaleć choć jednej karnawałowej nocy. I nie musimy się ograniczać tylko do eleganckich wieczorków. W karnawale nawet, a może szczególnie, dorosłym wypada zorganizować odjechaną imprezę przebieraną.

​Wybierz się na bal przebierańców!

Popularne są imprezy tematyczne, na przykład wszyscy przebierają się za znane postacie z filmów i bajek. Możemy również bawić się w klimacie lat osiemdziesiątych albo w przenieść się do epoki lodowcowej. Ogranicza nas tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia, ponieważ w kwestii strojów z pomocą przyjdzie nam wypożyczalnia strojów, w której wypożyczymy stroje karnawałowe.
Stroje karnawałowe dla dorosłych są bardzo popularne, dlatego wypożyczalnie oferują na prawdę praktycznie każde przebranie. Czasami możemy być jedynie problem z ich dostępnością. Warto więc już wcześniej się zorientować czy firma posiada dany strój karnawałowy i zarezerwować go na konkretny termin.

​Ile kosztuje strój karnawałowy?

Jeśli chodzi o koszty wypożyczenia takiego stroju to taniej możesz go u nas kupić niż wypożyczyć! 90% naszych kostiumów to koszt ok. 30 zł. – za przebrania standardowe. Im bardziej wymyślny, oryginalny i pełny detali strój, tym jego koszt się może zwiększyć.

Zawsze oczywiście możemy sami takie przebranie na karnawał stworzyć. Może być przy tym niezła zabawa. Warto też pochodzić po second handach. Bardzo często znajdziemy tam stroje karnawałowe przebrania, wybór natomiast jest mocno ograniczony. Jeśli natomiast zależy nam na nowym, nieużywanym stroju sklepy internetowe mają bogatą ofertę. Ceny mogą być jednak konkurencyjne. Często też w ofercie jest strój podstawowy. Wszelkie dodatki musimy już zakupić oddzielnie.

Myślę więc, że opcja zakupu stroju karnawałowego jest opcją najwygodniejszą i najkorzystniejszą finansowo.


Zapraszamy OD WTORKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

WTOREK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 14.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader