Wypożyczalnia strojów dla Ciebie!

Na dobrą zabawę jest zawsze czas – przebierane imprezy nie muszą mieć miejsca tylko w okresie karnawału. Chociaż przyjęło się, że to właśnie wtedy bale przebierańców i domówki pod hasłem tematycznym odbywają się najczęściej, może najwyższa pora na mały eksperyment? Przebierana impreza z okazji urodzin, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, czy po prostu bez okazji. Czyż to nie brzmi świetnie?


średniowieczne stroje dla dorosłych

Stroje do przebierania dla dorosłych

Wypożyczalnia strojów dla dorosłych przeżywa prawdziwe oblężenie w okresie karnawału. Młodzi Polacy coraz chętniej spędzają czas na imprezach tematycznych, na których wejście gwarantuje przebranie się w jakimś konkretnym stylu. Obowiązuje zasada wszystko albo nic, zatem każdy musi wspiąć się na wyżyny swojej kreatywności i przemycić jakiś element do swojej stylizacji. Łatwiej jest oczywiście skorzystać z gotowej wypożyczalni strojów, bo można znaleźć tam dosłownie dziesiątki propozycji, dzięki czemu przebranie się za postać z filmu czy bajki, konkretnej epoki historycznej, czy przedstawiciela jakiegoś zawodu, jest dziecinnie proste. Fantastycznie zaprojektowane stroje do przebierania się dla dorosłych, plus odpowiedni makijaż, dają zawsze efekt „wow”. Jednym słowem jak już się przebierać, to na całego!

Przebierana impreza przez cały rok

Czasem warto spojrzeć na coś świeżym okiem. Zatem najwyższa pora odczarować przebieranie się jako element przygotowań tylko i wyłącznie do imprez karnawałowych. Z przebrań często korzystają na przykład maturzyści, którzy organizują w swoich szkołach tak zwane żakinady, w podobny sposób często bawią się też studenci. Kolorowe pochody przebranych w nietuzinkowy sposób osób zawsze wywołują uśmiech na twarzy przechodniów. To chyba najlepszy dowód na to, że odrobina zabawy i stylizowanie się z przymrużeniem oka, to dobry trop na udaną zabawę. Jeżeli zatem komuś wpadnie do głowy zorganizowanie imprezy urodzinowej pod hasłem: „lata 80-te” albo „Świat Disneya”, swoich gości może kierować do wypożyczalni strojów, gdzie znajdą świetne gotowe przebrania.


Zapraszamy OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 15.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader