Jest wiele okazji, podczas których i dorośli, i dzieci mogą potrzebować strojów na imprezę. Są to zwykle szalone imprezy karnawałowe, podczas których nie wypada pokazać się bez przebrania, ale też zabawy andrzejkowe i wiele innych. Kiedy nie wiadomo, za co się przebrać, brakuje czasu na stworzenie własnego kostiumu lub nie ma do tego możliwości bądź też chce się zagwarantować sobie lub dziecku, że kostium będzie znakomity, warto wybrać opcję, jaką jest wypożyczenie stroju. 

Co oferują wypożyczalnie? 

W dobrej wypożyczalni strojów można znaleźć liczne propozycje, nieraz podzielone na kategorie, takie jak urodzinowe, sylwestrowe, halloweenowe (te są coraz bardziej popularne), a także oczywiście karnawałowe. Wśród tych ostatnich znaleźć można również duży wybór masek, które nieraz mogą wystarczyć za całe przebranie dla osób, które nie chcą się przebierać. 
Jeśli zaś chodzi o to, jakie kostiumy może zaoferować wypożyczalnia strojów, to jest ich całe mnóstwo. Oczywiście propozycje mogą być bardzo różne, jednak wśród nich zwykle powtarzają się najpopularniejsze, budzące największe zainteresowanie produkty. Jakie są to kostiumy? 

Wypożyczalnia Strojów

Najpopularniejsze stroje dla dorosłych 

Dorośli imprezowicze mogą przebierać się między innymi za zwierzęta, których stroje są zabawne lub serio, postaci historyczne, jak Juliusz Cezar, Kleopatra czy faraon, postaci dworskie czy wybierać stroje z epoki. Można także wybierać pośród kostiumów nawiązujących do zawodów, jak pielęgniarka, ksiądz czy lekarz. Dorośli także mogą wybierać dla siebie propozycje z bajek, jak pirat, Aladyn i Jasmina i wiele innych. Popularne są też przebrania straszne – duchów, mumii, wampirów czy zombie, a także anioły i diabły.

Kostiumy dla dzieci

Jeśli chodzi o propozycje dla najmłodszych klientów, wypożyczalnie zwykle mogą pochwalić się bardzo bogatym asortymentem. Podobnie jak u dorosłych, dostępne są kostiumy wyobrażające zwierzęta, ale najbardziej popularni są bajkowi bohaterowie, a także propozycje takie jak księżniczki i królowie, wróżki, anioły, diabełki czy piraci.


Zapraszamy OD WTORKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

WTOREK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 14.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader