Super przebrania dla par

Jeśli wybierasz się na imprezę, karnawał lub na inne wydarzenie wraz ze swoją drugą połówką, potrzebne Wam będą adekwatne do okazji, zaskakujące i potrafiące wprawić w zachwyt stroje. Dopasowany, stylowy i wygodny kostium to połowa sukcesu, którym będzie zaskoczenie przyjaciół, rodziny i nieznajomych! Wyróżnij się z tłumu i skorzystaj z pomysłów i inspiracji, jakie znajdziesz na stronie internetowej naszej wypożyczalni oraz stacjonarnie w Krakowie. Gdy wybierasz się na wspomnianą imprezę ze swoim partnerem lub partnerką warto, by Wasze przebrania tworzyły spójną całość i wzajemnie się uzupełniały. Najlepsze stroje dla par to również takie, które zwracają na siebie uwagę i takie, w których obydwoje czujecie się swobodnie. Puść wodze fantazji i znajdź kostium swoich marzeń! Poniżej najbardziej interesujące propozycje.

Za kogo/za co się przebrać?

Jedną z okazji, na którą najczęściej wybieracie się we dwójkę, jest karnawał. Jak już pewnie się przekonaliście, stroje karnawałowe są bardzo różnorodne, o co zadbaliśmy też, przygotowując ofertę naszej wypożyczalni, abyście w jednym miejscu mogli spełnić swoje wszystkie marzenia. Stroje karnawałowe dla par to klasyczne połączenia: policjant i policjantka, król i królowa, marynarz i jego damska wersja, albo nieco bardziej niszowe duety takie jak ksiądz i zakonnica, czy też Superman i Wonder Woman. Jeśli ubierzecie się w te znane wszystkim doskonale kostiumy, z pewnością nikt na balu karnawałowym nie będzie miał wątpliwości, że przyszliście na zabawę ze swoją drugą połówką.

przebrania dla par

Niemałym zaskoczeniem może być oferta przygotowana specjalnie dla par, które wybierają się na Haloween. Jeżeli chcesz wywołać ciarki na skórze swoich znajomych, koniecznie postaw na kostium ze znanego horroru lub legendy. Kostiumy na Haloween, które możesz wypożyczyć nawet w ostatniej chwili to stroje Zombie. Przeważnie składają się na nie długie, luźne peleryny w kolorze czarnym, pasujące zarówno kobietom jak i mężczyznom. Jedyne, o co musisz zadbać we własnym zakresie to przerażający makijaż (polecamy użyć czarnych i czerwonych kredek do makeup’u). W przypadku kostiumów na Haloween im straszniej, tym lepiej! Równie dobry pomysł na strój z okazji Haloween to przebranie diabła i diablicy. Te koncepcje spodobają się parom, które kochają szaleństwo i zwariowane imprezy. Dla kobiet strój diablicy to przeważnie sukienki uszyte z materiałów w kolorach czerni i czerwieni, podkreślające kobiece kształty. Z kolei mężczyznom polecamy kombinezony z doszytym ogonem i pazurami. To, co łączy te dwa przebrania to akcesoria, które otrzymacie od nas w komplecie ze strojem: opaski z rogami. Widok pary rodem z piekieł z pewnością zrobi wrażenie na każdej imprezie z okazji Haloween, urozmaicając każde wykonane z Wami zdjęcie.

Wstąpcie do nas po przebrania!

Wszystkie kostiumy, które znajdziesz w naszej wypożyczalni, są uszyte z najlepszej jakości materiałów, z dbałością o najmniejsze detale. Chcesz wyglądać niepowtarzalnie, przeżyć miło wspólnie czas z partnerem i przy okazji świetnie się bawić? Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni już teraz i zainspiruj się, odwiedzając naszą wypożyczalnię! Serdecznie zapraszamy!


Zapraszamy OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 15.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader