Karnawał czas zacząć! Okres karnawału to najlepszy czas, by zaszaleć, puszczając wodze wyobraźni. Wiele odbywających się w tym czasie imprez ma charakter zabaw z przebraniami. Pozwalają one na jeszcze więcej spontaniczności, a także są dużo ciekawsze niż zwykłe imprezy. Warto więc się na nie wybierać, a przy tym – zadbać o świetne przebranie. 

Sposób na zabawę

Niektóre osoby wzbraniają się przed wkładaniem przebrań, myśląc, że w ich wieku to nie wypada. Nic jednak bardziej mylnego! Inni zaś nie mają pomysłu, za co lub za kogo się przebrać. Od czego jednak inspiracje na przykład w sieci? Nie musi to być nawet wyszukany kostium, czasem wystarczą pojedyncze, mocne akcenty, na przykład akcesoria takie jak korona czy skrzydła, by udawać króla czy królową bądź anioła czy też wróżkę. Do tego wystarczy zwykłe ubranie. 
Kiedy zaś ktoś chce zrobić duże wrażenie na innych uczestnikach imprezy lub nawet wygrać konkurs na najlepsze przebranie, musi nieco wysilić wyobraźnię – lub skorzystać z gotowych propozycji. 

stroje karnawałowe

Kostium własnoręcznie wykonany czy wypożyczony? 

Jeśli komuś nie brakuje kreatywności, a także pewnych zdolności manualnych, może pokusić się o stworzenie własnego kostiumu. Mogą to być maski, atrybuty czy całe stroje karnawałowe, zależnie od preferencji i warunków. Wygodniej jednak będzie wypożyczyć strój. Dlaczego? Jest to prosty sposób na zapewnienie sobie doskonałego wyglądu na zabawie karnawałowej i zaskoczenie otoczenia. Nie trzeba samemu trudzić się kompletowaniem elementów, gdyż stroje oferowane przez przebieralnie są kompletne – można przebrać się od stóp do głów za wybraną postać, wraz z najmniejszymi detalami. Jest to świetny sposób dla osób, które nie mają dużo czasu, wyobraźni lub zdolności artystycznych. Wypożyczenie stroju nie kosztuje dużo, można to załatwić przez internet, a także wybierać pośród bardzo różnych propozycji. Mogą to być postaci zwierząt, serio lub zabawne, stroje z epoki, przebrania dworskie czy konkretne postaci, jak Juliusz Cezar czy Kleopatra. Wybór takiego kostiumu gwarantuje doskonały efekt.


Zapraszamy OD WTORKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

WTOREK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 14.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader