Od wieków, początek Nowego Roku a konkretnie święto Trzech Króli rozpoczyna okres balów, zabaw i maskarad, czyli karnawał.

Najlepszy kostium na bal

Jest to najlepszy moment dla wielu imprezowiczów, którzy wręcz z utęsknieniem czekają na ten kilkutygodniowy czas zorganizowanych zabaw, a szczególnie balów przebierańców.

Przygotowanie stroju na bal maskowy ma kluczowe znaczenie; po pierwsze — strój powinien być niebanalny, ciekawy i intrygujący, a po drugie — powinien pasować do osobowości osoby w niego ubranej — nieśmiali mogą w ten sposób ukazać swoje prawdziwe oblicze, na co dzień skrywane pod służbowym garniturem. Wiele osób lubi samodzielnie uszyć lub zrobić sobie kostium, ale o wiele praktyczniej jest wypożyczyć go z odpowiedniego salonu posiadającego w swojej ofercie mnóstwo różnorodnych modeli strojów.

Z wypożyczeniem kostiumu nie warto zwlekać, ponieważ w okresie karnawałowych szaleństw może okazać się, że wymarzony przez nas strój już został wypożyczony komuś innemu. By uniknąć takich niespodzianek, upatrzony kostium można zarezerwować na określony dzień, a wtedy mamy pewność, że nie zostanie on zabrany przez innego balowicza.

Stroje karnawałowe dla dorosłych

Wśród kostiumów męskich możemy wybrać stroje zabawne, nawiązujące do śmiesznych sytuacji jak na przykład klaun lub nadworny błazen; komiksowych bohaterów jak Supermen, Batman czy Spiderman; królewskich dostojników, rycerzy, kowbojów czy też postaci ze starożytnego Rzymu lub Egiptu. Spośród strojów kobiecych wyróżnić można kostiumy królowych, księżniczek, pasterek, czarodziejek lub pielęgniarek, policjantek czy też tancerek. Ciekawym i na pewno niebanalnym strojem będzie kostium wyobrażający owoc, jak jabłko lub ananas.

Kostiumy na bal przebierańców dla dzieci

Oczywiście karnawał nie jest zarezerwowany tylko dla dorosłych – to również czas zabawy dla dzieci. Najczęściej, bale kostiumowe dla najmłodszych organizują szkoły, a wtedy taka zabawa połączona jest z konkursem na najpiękniejszy strój.

Wypożyczalnia strojów karnawałowych posiadają w swojej ofercie również ładne i ciekawe stroje dziecięce, wyobrażające wiele postaci z bajek i komiksów, a także kostiumy, które przemienią malucha w kotka, tygryska, misia czy pszczółkę. Wszystkie stroje są bardzo ładnie wykonane, a rozmiar można dopasować w wypożyczalni. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź naszą ofertę: stroje karnawałowe dla dorosłych , stroje karnawałowe dla dzieci


Zapraszamy OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 15.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader