Stroje na Andrzejki

Już niedługo Andrzejki, a Ty jeszcze nie masz pomysłu na strój na Andrzejkowe party? W wypożyczalni strojów można wywróżyć  bardzo ciekawe doznania, które wiążą się z wyborem kostiumu na Andrzejki. W tym sezonie mnóstwo oryginalnych przebrań dla dzieci i dorosłych. Stroje wampirów, czarownic i innych postaci bajkowych to jedne z najczęściej wybieranych stylizacji. Każdy kostium jest niepowtarzalny, co daje Ci gwarancję, że nikt nie będzie wyglądał tak samo jak Ty!

Wypożyczając strój na Andrzejki zyskujesz gwarancję udanej zabawy. W odpowiednio dobranym przebraniu każda zabawa Andrzejkowa nabiera zupełnie innej wagi. Kobiety poczują się wyjątkowo w długich sukniach z koronkami, a mężczyźni nabiorą charyzmy dzięki eleganckim frakom i czarodziejskim kapeluszom. Stroje dla dzieci również mają w sobie nutkę czaru i tajemnicy. Jesteśmy pewni, że każdy maluch dzięki akcesoriom takim jak różdżki i okulary nabierze chęci do animacji wraz z innymi dziećmi.

Przygotuj się, że ten wieczór będzie bardzo wyjątkowy i spełnią się wszystkie Andrzejkowe wróżby. Warto na tę okazję wybrać strój Andrzejkowy, w którym będziesz czuł się komfortowo i nic nie będzie Ci przeszkadzało w tym, by świetnie się bawić w gronie przyjaciół. Stroje Andrzejkowe, które będą najmodniejsze w tym sezonie to:

🎉 strój wiedźmy – to charakteryzacja, która jest symbolem imprezy Andrzejkowej z prawdziwego zdarzenia. To najczęściej przebranie w czarnym kolorze w formie długiej szaty sięgającej do samej ziemi i odsłaniającej spiczaste, skórzane pantofle lub.. długie paznokcie! Niezbędny jest szeroki kaptur, który osłania twarz starej wiedźmy. Świetnym dodatkiem może być maska w kształcie garbatego nosa, który groźnie będzie się wyjawiał zza rozszarpanej tkaniny. Jak przystało na prawdziwą wiedźmę musisz zadbać także o stylizację włosów – najlepiej spryskać je sprayem w srebrnym kolorze. Taka charakteryzacja garbatej wiedźmy wywoła gęsią skórkę u każdego, nawet najodważniejszego imprezowicza.

🎉 stroje wróżek – to tak zwane siostrzane stroje kostiumów wiedźmy, w nieco łagodniejszej wiedźmy. W naszej wypożyczalni znajdziesz dwa typy opisywanych strojów, masz wybór! Możesz być dobrą lub złą wróżką. Strój dobrej wróżki to świetne rozwiązanie dla małych dziewczynek, które podczas balu Andrzejkowego chcą wyglądać uroczo i czuć się jak prawdziwe księżniczki. Stroje wróżek dla dziewczynek najczęściej są dostępne w formie różowych lub białych sukienek, do których dodatkowo dołączamy wróżki z kokardkami.

🎉 stroje czarodziei – tą część naszej oferty kierujemy głównie do Panów, którzy dbają o swój look przy każdej okazji. Impreza Andrzejkowa to świetna okazja by zamienić się w dostojnego czarnoksiężnika lub magika, który sypie sztuczkami jak z rękawa. Sztuczka z kartami? A może zniknięcie słonia jak za dotykiem magicznej różdżki? Jak tylko założysz kostium czarnoksiężnika z pewnością nikt nie będzie miał wątpliwości, że te triki masz opanowane do perfekcji!

🎉 stroje czarodziejek – tego typu przebrania doskonale sprawdzają się w połączeniu z szklaną kulą, w której została zapisana przyszłość wszystkich Andrzejkowych imprezowiczów! Długa szata w gwiazdy i księżyce, spiczasty kapelusz to złoty środek do tego byś prezentowała się zachwycająco!


Zapraszamy OD WTORKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

WTOREK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 14.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader