Pierwszego wrażenia nigdy nie można powtórzyć. Jest to stwierdzenie, z którym nie należy w żaden sposób polemizować. Bez względu na okazję powinniśmy zwracać szczególną uwagę na to, jaki strój wybieramy. Często źle dobrane przebranie może prowadzić do poczucia dyskomfortu oraz komentarzy ze strony innych. Jak dobrać strój, aby był odpowiedni na każdą okazję? Jakie przebranie będzie najlepsze dla kobiety, a jakie dla mężczyzny? Z pewnością te i wiele innych pytań zadaje sobie każdy z nas przez ważnym wydarzeniem. Poniżej przedstawiamy kilka ważny wskazówek, które z pewnością ułatwią Wam zadanie.

STYLIZACJE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Po pierwsze: określ czy wydarzenie, w którym bierzesz udział, ma charakter formalny, który wymaga od nas odpowiedniego dress codu. W tym przypadku mężczyźni z pewnością powinni wybrać gładkie i klasyczne koszule, które połączą z eleganckimi spodniami i marynarką. Kobiety w tej sytuacji muszą sięgnąć po tradycyjne propozycje takie jak na przykład mała czarna, która stanowi idealną stylizację na każdą okazję.

Po drugie: postaw na komfort. Ta zasada dotyczy przede wszystkim kobiet, które często przez niewygodne buty i zbyt obcisłe sukienki muszą ograniczać swoje ruchy i zachowywać się nienaturalnie. Dobrym pomysłem jest z pewnością wzięcie dodatkowego przebrania. Każdy mężczyzna powinien zabrać ze sobą o jedną koszulę więcej, aby móc się przebrać w sytuacji awaryjnej. To samo dotyczy kobiet. Oczko w rajstopach, wypadający flek lub zepsuty zamek — takie niespodziewane sytuacje mogą znacznie pokrzyżować nasze plany.

Po trzecie: poszukaj inspiracji! Istnieje wiele bloggerów oraz stron poświęconych modzie. Każde wydarzenie ma określony charakter, więc odpowiednio wcześniej możemy poszukać wskazówek zaproponowanych przez specjalistów.

Oprócz dobrania odpowiedniego przebrania ważna jest również schludność całej stylizacji. Jeżeli mamy ubrania, które ciężko wyprasować, oddajmy strój odpowiednio wcześniej do czyszczalni, aby uniknąć przypalenia żelazkiem oraz pogniecionych koszul sukienek.


Zapraszamy OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 15.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader