Bal przebierańców to idealna okazja przywdziania pomysłowego i zabawnego kostiumu, jakim są stroje karnawałowe dla dzieci. Każdy maluch czeka z niecierpliwością na możliwość beztroskiej zabawy, oddaniu się tanecznym rytmom oraz pławieniu się w kolorowych balonikach, konfetti i serpentynie. Jako, że każda z pociech chce się wyróżniać w tym dniu, warto wyposażyć je w oryginalne stroje na karnawał.

Jakie stroje karnawałowe sprawdzą się dla najmłodszych?

Podczas wybierania stroju karnawałowego dla dziecka należy postawić na oryginalność, a jednocześnie wystrzegać się dziwaczności. Najczęściej spotykanymi motywami są zwierzęta, ulubione postacie z kreskówek i superbohaterzy, owoce, warzywa, przedstawiciele zawodów czy postacie z bajek Andersena.

Obecnie możemy liczyć na szeroki wachlarz wyboru, jeśli chodzi o stroje karnawałowe dla dzieci. Najprostszym rozwiązaniem jest kupienie gotowego stroju, ale jeśli nie brakuje nam kreatywności i smykałki do rękodzieł, to można spróbować swoich sił i samodzielnie przygotować dziecku kostium. Również wypożyczalnie maja bogaty asortyment.

Który kostium dla dziecka kupić?

​Przy zakupie stroju trzeba zwrócić szczególną uwagę na jakość materiału i wzornictwo oraz jego przewiewność. Dostępne są stroje poliestrowe, bawełniane z dodatkiem włókien syntetycznych, pluszowe. Podstawowymi rozmiarami są:

  • S: 110 cm – 122 cm – wiek 4-6 lat,
  • M: 128 cm – 134 cm – wiek 7-10 lat i
  • L: 140 cm – 146 cm – wiek 11-14 lat.

Zwykle stroje karnawałowe dla małych dzieci są jednoelementowe, łatwe do założenia i zdjęcia, wygodne oraz pozbawione ostrych czy drobnych elementów. Nie powinny one krępować ruchów, ani też utrudniać tanecznych harców. Z kolei dla starszych dodatkowe elementy typu różdżka, plastikowy pistolet/miecz, diadem, skrzydełka, peleryna, maska, czy pas są wręcz wskazane.


Zapraszamy OD WTORKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

WTOREK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 14.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader