Obecnie bardzo modne jest organizowanie imprez tematycznych, gdzie od gości wymaga się przyjścia w kostiumie.

 

kostium na imprezę
 

To świetna zabawa i rozrywka, dzięki której można zaszaleć, a także pośmiać się. Oczywiście zakup kostiumów wiązał by się z dużym kosztem, dlatego zdecydowanie lepszym wyborem jest wypożyczenie kostiumów, dzięki czemu można znacząco zaoszczędzić.

 

Wypożyczalnia strojów – dla każdego coś fajnego

W ofercie wypożyczalni strojów jest szeroki wybór różnorodnych kostiumów, dzięki temu można pójść niemal na każdą imprezę tematyczną. Stroje dostępne są w różnych rozmiarach, a za dopłatą możliwe są także drobne przeróbki. Oprócz kostiumów dołączane są do nich różne atrybuty, które charakteryzują daną postać. Ceny za wypożyczanie strojów są przystępne dla każdego.

 

Wypożyczalnia kostiumów  na imprezy integracyjne

Częstym pomysłem przy organizowaniu imprez integracyjnych jest przebieranie się za różne postaci, w ramach wybranego tematu. Impreza tematyczna prowadzona może być przez animatora, jednak stroje zwykle każdy organizuje we własnym zakresie. Z pomocą przychodzi tutaj szeroki wybór strojów w wypożyczalni. Organizując imprezę w stylu kowbojskim można wybrać stroje kowboja i dziewczyny z Dzikiego Zachodu, Właścicielki Saloonu, a także Indian, czy Szeryfa bądź Pani Szeryf. Innym pomysłem może być impreza w stylu ikon popkultury. Tutaj każdy może wcielić się w znanego aktora, aktorkę, piosenkarza, czy polityka. Można wybrać charakterystyczny dla danej postaci strój – np. zwiewną białą sukienkę w stylu Marylin Monroe, bądź strój hipisowski i charakterystyczne okulary w stylu Johna Lennona. Dostępne są również peruki, które pozwalają jeszcze bardziej upodobnić się do wybranych gwiazd.

 

Księżniczki i postacie z bajek na Kinderbal

Urodziny dziecka to szczególna impreza, którą chce się wyprawić z wielką pompą. Sprawdzą się tutaj kostiumy i zorganizowanie imprezy tematycznej. Może być związana z ulubioną bajką czy postacią z kreskówki. Dla dziewczynki można zorganizować zabawę w stylu Wróżek bądź Księżniczek. Na takiej zabawie nie może obyć się bez magii, warto więc również zaopatrzyć się w akcesoria, które można również wypożyczyć z wypożyczalni, np. cylinder i płaszcz magika. Z kolei dla chłopców można zorganizować zabawę w stylu Superbohaterów, na których każdy będzie mógł zaprezentować swoje zdolności. Można zorganizować różnorodne zabawy zręcznościowe, w czasie których będzie można pozostać w kostiumach, gdyż są najczęściej wykonane z elastycznych materiałów.

 

Wypożyczalnia strojów w Krakowie – duży wybór na różne imprezy okolicznościowe

Często na weselach organizowane są zabawy z przebieraniem. Aby były ciekawe, warto kostiumy i akcesoria pozyskać z wypożyczalni. Takie stroje sprawdzą się również do fotobudki, w której będzie można zrobić sobie unikalne zdjęcia i przesłać na portal społecznościowy. Organizowane są również wesela tematyczne, gdzie prosi się gości o przyjście w kostiumach z danej epoki, bądź dekady XX wieku. Ponieważ trudno czasem znaleźć w swojej szafie pasujące akcesoria i kostiumy, można skorzystać z wypożyczalni, gdzie znajdzie się szeroki wybór strojów z różnych epok. Imprezy 18-tkowe również coraz częściej związane są z jakimś tematem, połączonym z dobranymi do niego kostiumami. Muzykę z danej dekady łączy się zatem z dobraniem odpowiedniego stroju, aby w pełni poczuć klimat imprezy. Stroje, peruki i akcesoria z każdej dekady XX wieku można znaleźć w wypożyczalni.

 

przebrania na imprezę
 

Można więc powiedzieć, że wypożyczalnia strojów to doskonały wybór na różne okazje. Dzięki ogromnym zasobom strojów i akcesoriów każdy z gości może wyglądać niebanalnie i unikatowo. W stroju z innej dekady, a tym bardziej kostiumie ikony popkultury można poczuć się zupełnie inaczej. Można na jeden dzień stworzyć swoje alter ego i dobrze się przy tym bawić. To ciekawe doświadczenie, którego każdy powinien spróbować. Wypożyczalnia ma jeszcze jedną zaletę. Po założeniu stroju można być na imprezie zupełnie incognito zwłaszcza, jeśli kostium wyposażony jest dodatkowo w maskę na twarz.


Zapraszamy OD WTORKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

WTOREK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 14.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader