Karnawał to doskonały czas aby przypomnieć sobie czasy swojego dzieciństwa i przebrać się za ulubione postaci. Jednak warto pamiętać, iż na wypożyczanie strojów również możemy zdecydować się w innych porach roku. Zatem dlaczego warto to zrobić?
Obecnie na rynku możemy znaleźć bardzo wiele różnego rodzaju wypożyczalni strojów. Są to miejsca najchętniej odwiedzane przez małe dzieci, które co roku przebierają się za wybraną postać na bal przebierańców. Jednak powinniśmy pamiętać również o tym, iż takie miejsca równie chętnie odwiedzają sami dorośli. Zatem jakie możemy znaleźć tam przebrania?

Przede wszystkim we wspomnianych przebieralniach znajdziemy nie tylko stroje karnawałowe, ale między innymi stroje superbohaterów, a także różnego rodzaju stroje postaci z kreskówek. Także dostępne są modele bohaterów filmowych, dzięki czemu każde dziecko jak i dorosły znajdą coś dla siebie.

Niewiele osób ma świadomość, jednak w tego typu miejscach znajdziemy także doskonałe pomysły na różnego rodzaju zabawy. Często zdarza się, iż idąc na imprezę tematyczną nie mamy się w co ubrać. Dlatego warto zdecydować się na wypożyczenie lub kupno takich strojów. Nie możemy zapominać o tym, iż w takim miejscu prowadzona jest także sprzedaż strojów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą zainwestować we własne stroje na różne okazje.

Jeżeli pragniemy uświetnić jakieś wydarzenie lub po prostu sprawić komuś przyjemność powinniśmy zdecydować się na przebranie. Obecnie praktycznie każda wypożyczalnia strojów oferuje różnego rodzaju kostiumy praktycznie na każdą okazję. To właśnie dzięki takim ubraniom możemy spełnić swoje marzenia i wejść w rolę ulubionego bohatera lub też zrobić niespodziankę naszym dzieciom. Warto pamiętać, iż taki strój możemy wypożyczyć lub kupić nie tylko z okazji karnawału.


Zapraszamy OD WTORKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

WTOREK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 14.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader