Wypożycz sobie strój na Andrzejki!

Wielkimi krokami zbliżają się Andrzejki, a to oznacza dobrą okazję do przebieranych zabaw w gronie naszych znajomych. Kto z nas nie marzył o tym, aby choć przez chwilę poczuć się kimś innym niż w rzeczywistości jest? Przebranie do dobra okazja, aby choć na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości.

Nie kupuj, wypożycz

Jeśli strój ma nam posłużyć jednorazowo, to nie warto kupować go na własność, wydając przy tym sporo pieniędzy. Obecnie stroje na różne okazje, w tym także stroje na andrzejki, możemy łatwo wypożyczyć w specjalnie do tego przeznaczonych wypożyczalniach. Znajdziemy tam przeróżne stroje, które dopasujemy idealnie na daną okazję. To świetna opcja, gdyż za niewielkie pieniądze, jakie zapłacimy za wypożyczenie, możemy zmienić się w zupełnie kogoś innego, choć na parę chwil, na jeden wieczór.

Większe miasta, większe możliwości

Wypożyczalnie strojów w większości są zaletą dużych miast. Ogłoszeń takich jak wypożyczalnia stroi kraków, czy też warszawa, znajdziemy całe mnóstwo, czy to w gazetach, czy też w internecie. W mniejszych miastach także zdarzają się wypożyczalnie, ale często są o jedynie wypożyczalnie tzw. sezonowe, które otwierane są jedynie w okresie, w którym stroje mogą się przydać i jest na nie większe zapotrzebowanie.

przebranie-andrzejki

Wypożycz w internecie

Żyjemy w czasach, że właściwie każdą sferę życia, da się w jakimś stopniu przenieść do sieci. Dlatego też wypożyczyć strój można obecnie także przez internet. Istnieją prężnie działające wypożyczalnie internetowe. Jak to działa? Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, dostępny na stronie wypożyczalnie, dotyczący rodzaju stroju i jego rozmiaru. Opłaty za wypożyczenie, dokonuje się przelewem i w ten oto sposób wysyłają do nas nasz wymarzony strój, w którym możemy udać się z dumą na przebieraną zabawę. Następnie strój należy odpowiednio zapakować, odesłać i po sprawie. Szybko i wygodnie. To bardzo dobra opcja dla osób szczególnie z mniejszych miejscowości, w których nie ma możliwości wypożyczenia strojów w wypożyczalniach stacjonarnych,

Wypożyczanie strojów na różne okazje to obecnie panująca moda. Coraz więcej przyjęć ma swój temat i organizatorzy wymagają przybycia na nie w specjalnych strojach, przebraniach okazjonalnych.


Wypożyczania strojów i kostiumów - u nas kupisz taniej niż u konkurencji. Stroje karnawałowe posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - zadzwoń


Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.Sienkiewicza 1, zejście po schodkach obok Apteki, stomatologi DENTIST i Antykwariatu (Zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia sklepu.

 mail:sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 9:30-18:00
Sobota: 9:30 - 16:00

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

wypożyczalnia kostiumów
Sprzedajemy stroje, przebrania taniej niż wypożyczysz.​Istnieje możliwość wysyłki na terenie całej Polski koszt kurierem 15 zł.
Wysyłka paczkomatem inpost na terenie całej Polski

tylko 10 zł


preloader