Wiosna i lato to czas, który obfituje w dziecięce imprezy, różnego rodzaju kinderbale, które są organizowane w przedszkolach, szkołach, albo po prostu przez rodziców. Bardzo często, kiedy dziecko otrzymuje zaproszenie na taką imprezę, jest na nim adnotacja, że obowiązuje jakieś przebranie tematyczne. Oczywiście można zignorować taką informację, jednak z pewnością dziecko nie będzie czuło się dobrze w gronie innych dzieci, które mają piękne przebrania. Pojawia się zatem pytanie, skąd zdobyć ciekawe przebranie dla dziecka?

Przebranie DIY

Moda na projekty do it yourself nie słabnie. Są to różnego rodzaju rzeczy wykonywane samodzielnie w domu. W przypadku przebrania dla dziecka, jak najbardziej można pokusić się o to, aby przygotować coś samemu z dostępnych w domu z ubrań i dodatków. Niektóre stroje są naprawdę proste do wykonania. Maluszka można przebrać na przykład za pirata, mumię, biedronkę czy kota. Oczywiście potrzebna będzie odrobina charakteryzacji, jednak z pewnością poradzi sobie z tym każda przeciętna mama.

Wypożyczalnia strojów

Jeżeli ktoś nie czuje się na siłach, aby samemu przygotować przebranie dla swojego dziecka, z powodzeniem może skorzystać z wypożyczalni strojów. Taka wypożyczalnia strojów i przebrań to doskonałe miejsce na to, by znaleźć nietuzinkowe i pięknie zrobione przebrania. Z pewnością niejedno dziecko będzie czuło się tam jak w krainie czarów. Oczywiście, zanim wypożyczy się strój z wypożyczalni, warto dokładnie przestudiować jej regulamin oraz sprawdzić cennik.

Lumpeks

Jest jeszcze jeden sposób na to, aby zdobyć ciekawe przebrania dla swojego dzieciaka. Mianowicie to odwiedzenie dobrego lumpeksu, w którym pojawiają się takie rzeczy. Oczywiście trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że podczas wizyty w wybranym lumpeksie, można nie trafić na żadne przebranie. Dlatego właśnie tego typu rzeczy zawsze warto kupować na zapas. Nie kosztują one wiele, można schować je do szafy, a kiedy nadarzy się okazja, będą jak znalazł. Tak robi niejedna sprytna mama.


Zapraszamy OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY. Zadzwoń! Telefon: 502 397 485 Szybki kontakt Stroje do wypożyczenia posiadamy cały rok. Jeśli szukasz jakiegoś stroju, kostiumu - Zapraszamy

Nasz Adres

 Plac Inwalidów 7, 30- 033 Kraków - Parking od ulicy Sienkiewicza 1
WEJŚCIE od ul.SIENKIEWICZA 1, zejście po schodkach obok salonu kosmetyczno-fryzjerkiego i antykwariatu (zegarmistrza).

502-397-485

Kontakt telefoniczny także poza godzinami otwarcia wypożyczalni.

 mail: sklep@strojeprzebrania-krakow.pl

Godziny otwarcia:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 10 - 18.
SOBOTA: 10 - 15.

Przystanek: Plac Inwalidów:
Tramwaj: 4, 8, 13, 14, 24, 64.
Autobus: 139, 159, 164, 169, 179, 208, 292, 439, 501, 503.

Jak dojechać?

Nowości

Strój elfa
Zdjęcia dla dorosłych i dzieci w różnych rozmiarach
Strój księżniczki.
Posiadamy ponad 5000 sztuk kostiumów. ​Zapraszamy
Zobacz naszą galerię strojów w zakładce

ZDJĘCIA STROJÓW

preloader